Strider Adventure Zone

Субота 16 грудня з 11.00 до 14.00

ТРЦ Retroville, Центральна площа (1 поверх), м. Київ, пр-т Правди, 47

Запрошуємо малюків віком від 1.5 до 4 років відвідати територію пригод Strider. Будемо кататися, розважатися, долати цікаві перешкоди (містки, спуски та підйоми, вузькі стежки, лісові хащі).

Катаємось лише на баланс-байках Strider, маєте власний – беріть з собою (просимо дотримуватися правил відвідування ТРЦ, рух на біговелах дозволений тільки в межах траси). Малюкам без досвіду катання та власникам біговелів інших виробників надамо в користування Strider 12 Sport. Про захист малечі потурбується наш давній партнер ABUS. Їх шоломи надійні, зручні і дуже подобаються дітям. Ми ж допоможемо підібрати розмір і правильно одягнути. 

Увага: хоча смуга перешкод не є технічно-складною для подолання, перебування на трасі без шолома заборонене!

Участь в події, користування баланс-байками та шоломами БЕЗКОШТОВНІ.

Зареєструватись можна on-line або ж на місці події. Пропонуємо зробити це зараз, в такий спосіб заощадите час очікування в черзі, а нам дозволите краще підготуватися. У випадку оголошення повітряної тривоги подія буде призупинена або скасована.

З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Outline of a Strider balance bike

+38 044 232-93-92, +38 098 722-72-06

© 2024 Strider Sports International, Inc. All Rights Reserved. 2221 N. Plaza Dr., Rapid City, SD 57702. Merchant outlet is US based.