Найпоширеніші запитання

Що таке баланс-байк?

Із самої назви баланс-байк стає зрозумілим, його призначення – навчити утримувати рівновагу, балансувати.

Будучи лідером ринку баланс-байків, ми у Strider впевнені, що вміння тримати рівновагу є головною складовою майже всіх видів спорту та фізичної активності. Дітям потрібен щоденний рух і балансування відіграє важливу роль у їх подальшому розвитку.

Навчившись тримати рівновагу на двох колесах, набагато простіше освоїти педалі. Відчуття взаємозв’язку між нахилом байку та керуванням, навчає дитину впевнено тримати рівновагу.

Баланс-байки Strider легкі і допомагають вчитись кататися поступово, крок за кроком. Це надихає малюків і вселяє в них впевненість. Повірте: якщо дитина вже почала ходити, вона точно готова кататись на Strider’і!

Чому потрібно уникати допоміжних коліщат?

Вміння тримати рівновагу (балансувати) є найважливішим елементом у навчанні кататися на велосипеді, а допоміжні колеса створюють помилкове відчуття безпеки. Тренувальні колеса кріпляться так, щоб ніколи не торкатися землі одночасно. Під час руху, аби відчувати себе безпечно, дитина мимоволі починає нахилятися то в один, то в інший бік.

Обертання педалей – легка частина, зазвичай, дітям потрібно лише кілька хвилин, щоб освоїти це. Та, щоб відмовитися від тренувальних коліс і почати повноцінно їздити з педалями, доведеться повернутися до початку і навчитися балансувати. На сторінці “Навчання” ми виклали кілька корисних порад.

Чи на всі моделі Strider можна встановити педалі?

Легкий 12-дюймовий Strider навчить найменших райдерів тримати рівновагу, кермувати, покращить координацію рухів та, найголовніше, вселить у них впевненість і самостійність. Не варто пересідати на велосипед з педалями доки дитина не буде готовою до додаткової ваги і розміру. Зазвичай це уповільнює рух до успіху.

Крім того, дорожній просвіт Strider 12 може бути ідеальним для коротких ніг, але не залишає місця для педалей. З огляду на це, педальний блок сумісний лише з баланс-байками Strider 14x. Їх ми пропонуємо дітям віком 3-7 років!

Який розмір, яку модель обрати?

Найдостовірнішим способом підбору розміру чи моделі баланс-байку є визначення довжини внутрішнього шва.  На сторінці “Який байк обрати” описано як зробити це правильно.

Як визначити розмір по внутрішньому шву?

Для того, щоб малюку було зручно (а, значить, весело) кататись, ми радимо поміряти довжину по внутрішньому шву і опустити сідло на 3-5 см нижче. В цьому відео пояснюється як зробити це просто, знадобиться сантиметрова стрічка і будь-яка книжка.

Яка гарантія на баланс-байки?

Щоб ознайомитися з умовами гарантійного обслуговування, перейдіть на сторінку “Гарантія та реєстрація“. 

Outline of a Strider balance bike

+38 044 232-93-92, +38 098 722-72-06

© 2024 Strider Sports International, Inc. All Rights Reserved. 2221 N. Plaza Dr., Rapid City, SD 57702. Merchant outlet is US based.